رضایت ۱۰۰ درصدی مشترکین از عملکرد شرکت انتقال داده های آسیاتک به نقل از سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
۲۷ اردیبهشت

رضایت ۱۰۰ درصدی مشترکین از عملکرد شرکت انتقال داده های آسیاتک به نقل از سامانه ۱۹۵ وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

 

تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۲/۲۱ —
شرکت انتقال داده های آسیاتک، مطلوبترین ارایه دهنده خدمات ارتباطی کشور، از نظر شاخص رسیدگی و نهایی کردن شکایات مشتریان به استناد گزارش سامانه پاسخگویی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات (۱۹۵) ، موفق به جلب ۱۰۰ درصدی رضایت مشتریان شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آسیاتک، این شرکت جهت تبیین فرهنگ مشتری مداری و تاکید بر اهمیت پاسخگویی مطلوب به مشتریان در کسب‌ و کار خدمات نوین، و در راستای اصول حرفه ای خود که حمایت از مصرف کنندگان می باشد، نهایت تلاش خود را انجام داده و سعی می نماید رضایت مشترکین خود را فراهم نماید.
در همین راستا و با بهره گیری هوشمندانه و خلاقانه از الگوهای برتر جهانی و با وجود پوشش سراسری و گسترده شرکت در کشور و با در نظر گرفتن جامعه آماری بالاتری از لحاظ تعداد مشتریان خود نسبت به متوسط شرکتهای مشابه  ، در  شاخص رسیدگی و نهایی کردن شکایات، موفق به اخذ ۱۰۰ درصدی رضایت مشتریان خود شده است. البته آسیاتک اعتقاد دارد این پایان راه نیست و همواره تلاش خود را برای از بین بردن ریشه و علل مشکلات احتمالی می نماید تا انشاا…  اصلا شکایتی بوجود نیامده و مشترکین بهترین و مطلوبترین سرویس ممکن را دریافت نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *